Πιάτσα Καλαμάκι (Νέα Σμύρνη)

Προσοχή: Καπνίζουν
Κατηγορία: 
Εστιατόριο
Υποκατηγορία: 
οβελιστήριο - ψητοπωλείο
Τηλέφωνο: 
2109343023
Νέα Σμύρνη
Javascript is required to view this map.
Συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να αξιολογήσετε αυτό το κατάστημα

Αξιολογήσεις:

02-Feb-2018
nikos
Πολύ ωραίο φαγητό! Εξαιρετικά σουβλάκια! Το κυρίως, μέσα χώρος ήταν άκαπνος το βράδυ που πήγαμε. Έχει ωστόσο εξωτερικό χώρο/αυλή που είναι κλεισμένη με πλαστικά σχεδόν πλήρως και εκεί (παρανόμως) καπνίζουν. Δεν μας ενόχλησε καθόλου στον μέσα χώρο. Το καλοκαίρι που ανοίγουν κάποια πλαστικά, επηρεάζεται ο μέσα χώρος (και ενδεχομένως να το επιτρέπουν και μέσα, επειδή ανοίγουν κάποια πλαστκά και από εκεί).
26-Sep-2017
nikos
Δυστυχώς, έχω άσχημα νέα από το "Πιάτσα Καλαμάκι" στην Πλατεία της Νέας Σμύρνης... Αρχικά, προσέξαμε πως η πίσω αυλή/μπαλκονάκι (όπου καπνίζουν) δεν χωρίζεται με τίποτα από τον "εσωτερικό" χώρο όπου καθήσαμε εμείς (αναζητώντας άκαπνο, καθαρό περιβάλλον). Δυο κυρίες κάπνιζαν στο τραπεζάκι που βρισκόταν ένα μέτρο από τον "εσωτερικό" χώρο. Ήδη ο καπνός ήταν κατά διαστήματα ενοχλητικός. Ωστόσο, λίγο πριν φύγουμε, τα πράγματα χειροτέρεψαν. Ο φίλος μου πρόσεξε πως σε τραπέζι στον εσωτερικό χώρο του μαγαζιού (όπου υποτίθεται δεν καπνίζουν), πίσω μου, είχαν ανάψει τσιγάρο! Ενημερώνουμε αμέσως την σερβιτόρα. Εκείνη μας απάντησε, ξερά και απαράδεκτα, πως "δε μπορούμε να τους δέσουμε..."!!! Τέτοια αναισθησία! Τέτοια ανευθυνότητα! Καμία ντροπή! Κανένας σεβασμός σε πελάτες και νομοθεσία! Φύγαμε κακήν κακώς. Κανονικά, δεν θα έπρεπε να πληρώσουμε. Τί θα μας έλεγαν; Αφού "δε μπορούσαν να μας δέσουν"...